0212 230 69 34

REZERVASYON

ZİYARETÇİ DEFTERİ

Salonumuz için yapılmış yorumlar

rabia ve şerafettin

R&Ş Rabia & Şerafettin Düğün Tarihi: 30.04.2017 Cok güzel bir mekan ve nezih insanlarla karşılaştık herkesin bu dügün salonunda yapmasını cok ama cok tavsiye ederim binlerce salon gezmeme rahmen orda gördügüm ilgi alaka ve salonun cok iyi olması beni ikna etirdi bence gidip bakın yeticektir ..

Yorum Tarihi: 28-11-2019

Rabia & Şerafettin Düğün Tarihi: 30.04.2017 Cok güzel bir mekan ve nezih insanlarla karşılaştık herkesin bu dügün salonunda yapmasını cok ama cok tavsiye ederim binlerce salon gezmeme rahmen orda gördügüm ilgi alaka ve salonun cok iyi olması beni ikna etirdi bence gidip bakın yeticektir .. ER ERHAN Düğün Tarihi: 20.09.2015 öncelikle otopark sorunu yok hizmet kalitesi çok iyi 800 kişilik kapasitesi var pist alanı çok iyi geniş ve kolonsuz ulaşımı rahat toplu taşıma mevcut kapalı bir mekan havalandırma klima mevcut ferah bir mekan ikramlı bir organizasyondu ayrıca yarı yemekliydi yemekleri çok lezzetli ve çeşitleri... devamı MU muhammet Düğün Tarihi: 20.09.2015 Gayet güzel ve heyecanlı bir deneyimim oldu. Lokasyon olarak oldukça kolay bulunabilen bu mekan da 400 kişi konuğumuz oldu. İkramlı olan organizasyonumuz da, ikramların tadı, sunumu, görselliği gayet güzeldi. Yetkililer den memnun kaldık ancak çalışan ve garsonlar düğün öncesi konuşmuş olmamıza... devamı EL Elçin Düğün Tarihi: 16.09.2014 Düğünümüz güzeldi. Mekan geniş ve ferah. Ses sistemi ve pisti güzel. Hizmetiyle ikramlarıyla bizim beklentilerimizi karşıladı ÖZ ÖZLEM Düğün Tarihi: 13.09.2014 Bizleri ,misafirlerimizi çok güzel karşıladılar , ağırladılar . Herhangi bir memnuniyetsizlik yaşamadım . Hizmet süperdi. Çok memnun kaldık IR ırmak Düğün Tarihi: 07.09.2014 Benim nişanımda burada gerçekleşti daha sonrasında düğünümüzüde burada yapmaya karar verdik. Güzel bir salon yaklaşık 1000 kişilik kapasitesi var. Mekan geniş dans pistinde rahatça oyun oynanabilliyor. Dekorasyonu güzeldi müzikleri dj çaldı isteklerimize uygundu baya eğlendik. Kokteyl tarzında... devamı AL ALAATTIN Düğün Tarihi: 15.09.2012 Merkezi bir yerde olan salonumuz ışıklandırma ses sistemiyle çok güzel bir salon. İkramların tadı muhteşem. Otoparkı da olan salonumuzda konuklarımız oldukça memnun kaldı. 3 sene öncesi yaptığımız düğünümüz şuanda da tüm çiftlere tavsiye ederim.

Yorum Tarihi: 02-11-2019

MALİK DİLAN

Malik & Dilan Puan İlgi alaka üst seviyede. Fiyat hizmete göre çok uygun. Kaliteli bir hizmet var. Biz düğünümüzü burada yaptık. Menun kaldık herkese tavsiye ediyoruz. 1 sene önce Avatar YAKUB Puan süslemelere bayıldım dekorasyon cok basarılıydı gercekten alanda çok geniş herkez çok rahat etti personelde çok güleçti teşekkür ederşiz akvaryum düyün salonu 2 sene önce Avatar Nilay & Harun Puan çok geniş ve şık bir salon tavanı yüksek ve içi çok ferah biz ağustos sıcağında düğün yapmış olmamıza rağmen havalandırmalar ve klimalar sayesinde hiç hissetmedik memnun kaldık 2 sene önce Yorumlar

Yorum Tarihi: 02-11-2019

Merve & Murat

Kına gecemiz ve Düğünümüz salon akvaryum da oldu sinan bey ve salonda çalışan arkadaşlar servis olsun müzik olsun herşey çok güzeldi en özel günümüzü en güzel günümüz oldu teşekkür ederim bütün çalışanlara en güzel özel gününüz en güzel gününüz olması dileğiyle :))))))

Yorum Tarihi: 12-10-2019

Merve & Murat

Kına gecemiz ve Düğünümüz salon akvaryum da oldu sinan bey ve salonda çalışan arkadaşlar servis olsun müzik olsun herşey çok güzeldi en özel günümüzü en güzel günümüz oldu teşekkür ederim bütün çalışanlara en güzel özel gününüz en güzel gününüz olması dileğiyle :))))))

Yorum Tarihi: 12-10-2019

Yorum Yazın


Sizde Görüşlerinizi ve Önerilerinizi Bizimle Paylaşın.